ArCADiasoft nás přivítal s otevřenou náručí.

14.01.2022
12. ledna proběhlo v třetím největším polském městě Lodži setkání zástupců naší společnosti s pracovníky softwarové firmy Arcadiasoft. Společnost Arcadiasoft vyvíjí mimo jiné software ArCADia BIM pro vytváření výkresové dokumentace a informačních modelů staveb a navazující program RAMA R3D3 pro navrhování a dimenzování ocelových, dřevěných a betonových konstrukcí. Oba zmíněné programy již mají na našem trhu řadu spokojených uživatelů.


V sídle firmy Arcadiasoft nás uvítali ředitel mezinárodního obchodu Richard Zins a vedoucí prodejní skupiny Radosław Wojdyła. Kromě vzájemného představení historie a činnosti obou společností byly předmětem jednání především otázky dalšího uzpůsobení programů potřebám jeho uživatelů na českém trhu.

Setkání probíhalo v přátelském duchu a stalo se tak dalším krokem k prohloubení spolupráce obou společností.

Na fotografii zprava: Hynek Střelec - vedoucí obchodu (CADservis), Vlastimil Dobečka - BIM technik (CADservis), Radosław Wojdyła - vedoucí prodejní skupiny (Arcadiasoft), Jiří Tomíček (majitel firmy CADservis)

Projděte si bližší informace o námi dodávaném softwaru ArCADia BIm společnosti Arcadiasoft:

Potřebujete poradit nebo zkonzultovat, jestli je ArCADia BIM pro vás vhodný? Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma:

Váš tým