BIMvision

BIMvision je velmi jednoduše použitelný nástroj, který vám pomůže ušetřit čas, peníze a energii investovanou při práci s IFC soubory. BIMvision umožňuje účastníkům projektu identifikovat problémy a řešit je ještě ve fázi návrhu. Efektivnější oběh informací mezi účastníky investičního procesu a optimalizace pracovní doby jsou největšími výhodami práce s tímto nástrojem.

BIMvision je bezplatný prohlížeč modelů IFC. Umožňuje prohlížet virtuální modely pocházející z CAD systémů jako ArCADia BIM, Revit, Archicad, BricsCAD BIM, Advance, DDS-CAD, Tekla, Nemetschek VectorWorks, Bentley, Allplan a dalších bez nutnosti vlastnit komerční licence těchto systémů nebo mít od každého konkrétního dodavatele prohlížeč. BIMvision vizualizuje BIM modely vytvořené ve formátu IFC 2×3 a 4.0. Má mnoho vestavěných funkcí a je prvním prohlížečem s rozhraním pro pluginy.


Rozšiřte možnosti programu BIMvision! 


K čemu můžete využít BIMvision?

Jaké jsou hlavní výhody BIMvision?


SNADNÁ DOSTUPNOST / NAUČITELNOST / POUŽITÍ

BIMvision je zdarma a velmi snadno se používá. Tento vysoce intuitivní nástroj vám pomůže prezentovat vaši práci všem účastníkům pracovního procesu. Nezapomeňte, že k němu také mají snadný přístup.


ÚSPORA NÁKLADŮ  

Představte koncept svému klientovi ještě před dokončením projektu. Jakékoli změny v této fázi jsou méně nákladné. Předejděte změnám v pozdějších fázích projektu. Vyhnete se tak zbytečnému stresu a nepřiměřeným výdajům pro vašeho klienta.


OPTIMALIZACE ČASU

Zkontrolujte správnost projektu, než jej předáte generálnímu dodavateli nebo investorovi. Minimalizujete tak nejen riziko odhalení chyb ve fázi realizace projektu. Vyhnete se tak nutnosti nepředvídatelných změn a oprav projektu, stejně jako zpomalení tempa prací nebo dokonce nutnosti práce přerušit.


ZLEPŠENÍ KOMUNIKACE

Ujistěte se, že se všechny informace dostanou k ostatním účastníkům investičního procesu. Vložte svůj komentář a počkejte na odpověď. Rychle, efektivně a bez nutnosti vytvářet další nepotřebné dokumenty. Nyní může člověk, s kterým komunikujete, vidět nejen to, v čem je problém, ale také přesné místo, kde k němu došlo.

BIMvision můžete používat ve 2 variantách:

BIMvision - Bezplatná aplikace

Prohlížeč IFC souborů zdarma pro soukromé i komerční použití.

Stačí si jen stáhnout aplikaci BIMvision a můžete prohlížet, odměřovat, monitorovat změny projektu a kontrolovat.

Možnosti této aplikace můžete rozšířit pomocí dalších pluginů (zásuvných modulů), které si také můžete stáhnout a vyzkoušet.

BIMvision - Online verze s pluginy

Placená verze, která obsahuje všechny pluginy (zásuvné moduly).

Pro spuštění a používání aplikace je nutné připojení k internetu. Předplatit si můžete 30denní - 365denní verzi. Více zde...

Na jednom počítači lze současně provozovat jedno předplatné. Předplatné je přiřazeno uživateli (lze spustit na libovolném počítači).

Chcete se dozvědět více?