Návrh interiérů

Jednoduché a přehledné se snadným zobrazením

Digitální nástěnka

Vylepšete Vaše prezentace pomocí poutavých koláží, obrázků, barev, materiálů a kusů nábytku použitých v projektu již v raných fázích! Vytvářejte digitální nástěnky pro předvedení vizuálních směrů vašeho plánu.

Moderní editor úložných prostor

ARCHline.XP obsahuje všechny nástroje potřebné k navrhování úložných prostor (nebo jakéhokoli úložného nábytku, skříní, skříněk, komod atd.). Jako výchozí prvek můžete použít přizpůsobitelný základ, kterému individuálně upravíte jeho rozměry, panely a oddělovače. Můžete přidat nábytková čela, vytvořená na míru pomocí nástroje Cabinet door vyvinutého pro tento účel.

_______________________________________________________ 

Modul pokládka

Intuitivní nástroj pro snadné navrhování umístění dlažby a obkladů. Vytvořením stylu obkladu můžete snadno vybrat a umístit požadované dlaždice na plochu ve 2D nebo dokonce 3D.

________________________________________________________

Štuk a lišty 

Díky rozsáhlému modulu věnovanému vytváření dekorativních štuků  a lišt můžete rychle, snadno a automaticky vkládat lišty do všech místností Vašeho projektu na základě jakéhokoli profilu.

________________________________________________________

Plán osvětlení

Tato funkce pomáhá vytvářet plány osvětlení přiřazením spínačů a lamp. Plán zobrazuje vedení jako 2D čáry. Symbolické znázornění svítidel umožňuje jednotné rozložení půdorysu.

Osvětlení

Osvětlení razantně ovlivňuje atmosféru každé místnosti. Použití přirozeného nebo umělého osvětlení může mít výrazný vliv na celkový vzhled prostoru. Pokročilé nástroje v ARCHline.XP pomáhají při správné vizualizaci osvětlení.

_______________________________________________________ 

Záclony, žaluzie 

Závěsový panel obsahuje různé typy závěsů a jejich nastavení (např. plisé, garnýže atd.). Vylepšete atmosféru místnosti realistickými závěsy, římskými roletami, žaluziemi nebo vertikálními žaluziemi!

Kompletní dokumentace

Vytvořte podrobnou dokumentaci pro své projekty! Jednoduše umístěte kóty, řezy a pohledy na stěny pomocí několika kliknutí!

Kompatibilita s mnoha formáty souborů

Můžete importovat a exportovat četné 2D a 3D formáty souborů: DWG, IFC, SKP, OBJ, RVT a mnoho dalších. Přímo stahujte objekty z Trimble 3D Warehouse do své knihovny, které pak můžete snadno umístit do svého projektu.